Kurumsal

ARGEON Eğitim ve Danışmanlık 20011 yılı itibari ile İzmir merkezli olarak Başta Ege bölgesi ve sonrasında tüm Türkiye Firmalarına hizmet vermek için kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar 15000 civarında personele mesleki eğitim, kişisel gelişim eğitimleri ve otomasyon eğitimleri düzenlemiştir.

ARGEON Eğitim ve Danışmanlık, personellerinizin kendi meslekleri ile ilgili, yürürlükteki mevzuatlara uygun, SERTİFİKALI eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca firmaların üretim kalitelerini arttırmaya yönelik kalite, organizasyon ve insan kaynakları ile ilgili çeşitli eğitim organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bu eğitimlerin yanı sıra PLC, SCADA, Panel ve Robot ile ilgili çeşitli mesleki kurslar da firmamız tarafından siz değerli işletmelerin hizmetlerine sunulmuştur.

Firmamızın Misyonu, siz değerli firmalarımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak minimum iş gücü kaybı, uygun maliyet ile eğitim organizasyonları düzenlemektir.

Vizyonumuz ise “daima en uygun eğitim, en uygun maliyet, en modern teknoloji ve en uygun eğitimci” sloganı çerçevesinde gelecek için en uygun eğitim ve danışmanlık firmasının oluşturulmasıdır.

Kısaca sizler için düşünüp en uygun seçimleri sizlere sunuyoruz, iş yükünüzü paylaşmayı sizlere teklif ediyoruz.